Terviklahendus Sinu koju

Kodusisustuse terviklahendus

Räägime lähemalt kodusisustuse võimalikest lahendustest MEIE poolt

Mööbel Servamata Lauast (MSL) valmistab käsitööna unikaalse stiiliga täispuitmööblit.
Täispuidust mööbel annab igasse õhkkonda hubasust ja soojust, mille tõttu on võimalik meie valmistatud mööblit ​sobitada kõikidesse ruumidesse. ​Tagamaks kliendile õige ja kvaliteetse toote, teeme kliendiga tihedat koostööd. Anname teie visioonile professionaalse lahenduse kasutades kvaliteetset furnituuri ja materjali. Mugavust lisab meiepoolne kauba kohaletoomine ja paigaldus. 

Teie soovid ja mõtted ning meie teostus tagab toote unikaalsuse ja sobivuse Teie elamisse!

​​Köögimööbli valmistamisega alustasime 2010 aastal. Aastatega on välja kujunenud parim furnituur ja ainult meile omased töövõtted, millega garanteerime Teile parima kvaliteedi!

Kodule hubase hõngu ja soojuse annab köök, mis on kodu südameks!

​Selles kaunis, avara planeeringuga Nõmmel asuva korteri köögis on sisutamisel tehtud parim valik. Tegemist on avatud köögiga, mis on seotud elutoaga. Kogu interjöör on rustikaalse hõnguga, iga siseviimistlusdetail on põhjalikult läbi mõeldud. MSL meistrite poolt valmistatud ja paigaldatud köögimööbel on vastupidav ja pilkupüüdev, andes korterile luksusliku ja modernse välimuse. 

Kui vajate kööki, mis vastaks teie soovidele ja vajadustele, siis teil tasub pöörduda meie poole. Meie meistrid valmistavad teile köögimööbli individuaalse tellimuse alusel, mis sobitub hästi teie iseloomu ja koduga. Enne töödega alustamist tuleme mõõdame teie köögi ning vaatame üle kõik erisused ja erilahenduse ideed. 

Köögimööbli põhistiile on meil 6. Aastatega oleme valmistanud palju eritellimusi kombineeritult meie valikule, või totaalselt erineva mööbli vastavalt kliendi soovile. 

Mida jälgida köögimööbli tellimisel, et oleks tagatud hilisem ergonoomiline, efektiivne ja mugav kasutus? 

  • pane tähele ruumi looduslikke valgusallikaid, et neid saaks võimalikult mõnusalt kasutada tööpindade valgustamisel
  • akende äärde paigutatud tööpind, söögilaud, pliit, valamu on heaks võimaluseks köögitoimetuste vahel nautida vaadet aknast välja loodusele, lasta päikesel end paitada või siis nautida hubaselt halli vihmasadu
  • tee selgeks oma põhivajadused, harjumused köögis. Mis on senise köögi asetuse või funktsionaalsuse puhul vajaka jäänud? Millest tunned puudust? Soovite standardmõõdust kõrgemat töötasapinda? Väljatõmmatavat tööpinda? Eri kõrgusel töötasapindu? Valgustust igale pinnale, kappi sisse? Sisseehitatud söögiriistade jaotust täpselt sinu suure kulbi või pisikeste teelusikate suurusele? Kõik on teostatav! 
  • Kas eelistate mahukaid sahtleid tavaliste riiulite asemel? Soovite, et riiulid ukse avamisel kapist välja kaasa liiguksid, eriti just nurgakapis, et ei läheks väärtuslik ruum kaduma?
  • Samuti on tähtsad ülemised kapid. Mõelge endale sobiva käepärasuse ja praktilise vajaduse üle. Võimalik on ülemised kapid teha täispuidust kinnised, kirka läbipaistva klaasiga, mati klaasiga, klaaspleksiga. Või hoopis avarust andvad avatud riiulid? Võimalusi on palju! 

Meie valikus on magamistuppa veel öökapid, riidekirstud, voodikastid, peeglid, riiulid. 

Külaliste silme eest peamiselt varju jääv magamistuba...

… on privaatne pühamu, kuhu peidame end igal õhtul, et puhata kõigist päeva pingetest. Ja nautida sügavat lõõgastavat und – ning meeldivat ärkamist järgmisel hommikul!

Loo endale isikupärane magamistuba, valides meie meistrite poolt valmistatud kvaliteetne ja ilus täispuidust mööbel. Kauni ruumi aitavad luua stiilsed ja mahukad kapid, kummutid ning garderoobid. Ja muidugi hoolega valitud voodi, mis saab sinu magamistoa pilgupüüdjaks.

Miks garderoobikapp tavalise kapi asemel? Sisseehitatud kõrged garderoobikapid mahutavad rohkem, on stabiilsed ning tugevad. 
Isegi kui sa ülemiste riiuliteni ilma redeli või taburetita ei ulatu, saad sinna paigutada harvem kasutuses olevaid esemeid. Nii jääb ära ka tüütu kapipealsetelt tolmu pühkimise vaev.
Kui suurem hulk riided, voodipesud, suuremad tarbeesemed on lahedalt garderoobikappi ära paigutatud siis on õrnemate riiete, ehete jm esemete mahutamiseks hea lahendus kummut.
Mahukad sahtlid riietele, pesule, raamatutele, mänguasjadele, kõigele mis silme eest ära!

Ei tasu leppida vähemaga kui on võimalus tellida just Sulle ideaalses mõõdus mööbel otse meilt.

Ideaalne elutuba peegeldab teie eluviisi, räägib teie perest ja sõpradest!

Elutuba nimetatakse iga kodu visiitkaardiks. See on koht perekondlikuks lõõgastumiseks, hobidega tegelemiseks aga ka külaliste vastuvõtmiseks. Siin peab tundma end mugavalt nii pereliige kui ka külaline.

Unikaalne ja ilusa mustriga täispuitmööbel sobib hästi nii maalähedasse maamajja kui ka modernsesse linnahäärberisse, lisades sinu kodule erakordsust ja soojust.

Selle, Nõmme katusekorteri elutoa sisustamiseks on klient valinud MSL meistrite poolt valmistaud TV-laua, diivanilaua ja seinariiulid.
Silmapaistev ja massiivne diivanilaud on valmistatud 15x15cm mõõduga männiprussist. Laud on raske kuid tugev, massiivne kuid mõõtudelt tagasihoidlik.
Seinariiul servamata ​plangust – 100cm lai ja 180cm kõrge, sügavus vastavalt CD ja DVD plaatide mõõtudele. Kõik hingelähedane leiab koha sinu kodu sisustuses.
Ära peida suurepäraste artistide loomingut sahtlipõhja! Hoia silme ees, siis on kindlasti rohkem hetki neid kuulata/vaadata ja naudid ka palju tihedamalt!

Leiame koos unikaalsed lahendused Sinu vannituppa!

Moodne vannituba on mugav ja õdus pelgupaik, ...

… vaikne oaas, kus turgutada keha, puhastada mõtteid ja koguda energiat.

Kui sul on väike vannituba, siis tasub meeles pidada, et looduslikud materjalid aitavad luua hubasema olustiku.

Mastaapne peegel muudab pisikese ruumi avaramaks. Vannitoa peegel on servamata äärega ja üleval LED valgustusega, peegli mõõdud 80x249cm.
Männi plangust töötasapind on töödeldud vettpidava mööbliõliga. Lisaks on võimalik tööpind töödelda vastupidava õlivahaga, mis jätab tööpinna läikiva.
Vannitoakapp võrest ustega, käepidemed sepisest. Pesumasina kohal 2 massiivset männiplangust riiulit samas stiilis mis tööpind.

Kui kodukontor on sinu igapäevane töökeskkond, investeeri sellesse!

Kodukontor - meie kodune ärikeskus.

Kombineeritud mugavus, praktilisus, hubasus ja töökus- täispuidust kontorilaud, kapid ja riiulid loovad sinu kodukontorist keskkonna, kus tekivad ainult parimad mõtted ja sünnivad ainult õiged otsused!

Vastavalt toa suurusele ja kliendi vajadusest lähtuvalt lahendatud
kirjutuslaud / töölaud. Laua tööpind on valmistatud tamme sõrmjätkatud liimpuidust, töödeldud tumepruuni mööbliõliga. Tamm on tugev, vastupidav ja täkete kindel. Laua jalad on tehtud servamata lauast ja töödeldud valge õlivahaga.
​Seinal on servamata plangust mahukate riiulitega riiul (samas stiilis elutoa riiulitega). Toas on ka kapp/panipaik kuhu saab kogu hoiustatava juhtmemajanduse, karbid jm igapäevaselt mittekasutatavad seadmed paigutada.

Kodukontor on täpselt nii minimalistlik, nii detailne kui on selle kasutajal kõige mugavam.

Kitsas esikus pole ruumi mahukatele kappidele, garderoobinurgale.
Antud esikus on ära kastuatud kõrge lagi – kapp on ehitatud toa täiskõrguses, mis annab juurde ruumi hooajaväliste riidete mugavaks hoiustamiseks.

Esik on kodu visiitkaart — mis kutsub sisse!

Esik on sissejuhatus meie koju, mistõttu peaks selle kujundus ja seal asuva mööbli valik olema sama läbimõeldud nagu mistahes koduruumi oma — olgugi et esikus me üldjuhul pikalt ei viibi.

Pisikeses esikus aitab ruumi säästa maast laeni ehitatud täispuidust kapp, kuhu saab paigutada üleriideid, jalanõusi jmt.
Jalanõudekapp aitab hoida esiku põranda vaba ja kaunilt nähtava.
​​
​Minimalistlik, kuid efektne ja praktiline.

error: Dont copy!!
Võta Meiega ühendust!

Kirjuta Meile oma soovidest ja leiame koos unikaalsed lahendused.