Firmast

Meie ettevõte

Mööbel Servamata Lauast - Just see ongi loomulik Elustiil

MoobelSL OÜ on arenev Eesti väikeettevõtja, kes valmistab käsitööna täispuidust mööblit alates 2013. aastast. MSL ehk Mööbel Servamata Lauast on saanud nime oma algsest spetsialiseerumisest servamata laua kasutamisel.
     Ettevõte kujunes välja omanike kirglikust hobist puidutöö vastu. Hobist kujunes omakorda  2010.aastal välja regulaarne õhtutundidel nokitsemine ja suuremate mööbliesemete valmistamine – juba levis hea sõna ning tulid esimesed eritellimused!
Aeg näitas, et õhtutundidel hobiga tegelemine oli tulusam sissetulek kui päeval tehtav palgatöö. See oli ka ajendiks võtta risk ja hakata erilise stiiliga mööblit tootma oma jõu ja nõuga.
     Tänaseks oleme spetsialiseerunud vaid täispuidule ning servamata laua kõrvale on aastatega lisandunud servatud stiilis mööbel.

Mööbel Servamata Lauast valmistab käsitööna unikaalses stiilis täispuitmööblit.
Selleks, et tagada ideaalselt sobituv ja kvaliteetne toode, teeme kliendiga tihedat koostööd. Anname Teie visioonile professionaalse lahenduse kasutades kvaliteetset furnituuri ja materjali. Teenuse teeb veelgi mugavamaks asjaolu, et pakume võimalust meie poolt kaup kohale toimetada ja kokku monteerida. Peamiselt tarnime ja paigaldame suuremad tellimused magamistubadesse, ja täislahendused koos tehnika töökordaseadmisega kööki. 

Teie soovid ja mõtted ning meie teostus tagab toote unikaalsuse ja sobivuse Teie elamisse!

msl-kitchen-icon-01

Söögituba

msl-livingroom-icon-02-01

Elutuba

msl-bedroom-icon-01

Magamistuba

msl-wardrobes-icon-03

Garderoob

Meie väärtused

01. Kliendi rahulolu

Kuulame klienti ja arvestame tema soovidega. Püüame aidata erisoovide täitmisel.

02. Innovatiivsus

Vaatame tuleviku suunas ja muutume koos tehnoloogiaga.

03. Looduslähedus

Meie lipukiri on: just see ongi loomulik elustiil. Naturaalne puidust mööbel on aegumatu.

04. Professionaalsus

Ajaga on muutunud Meie hobi ettevõtteks ja bränd MSL on leidnud oma turunishi.

Meie meeskond

Kaspar Kark

Juhatuse liige / tootmine

Tel: +372 5196 5839
E-mail: kaspar@msl.ee

Raido Vespere

Juhatuse liige / tootmine

Tel: ​+372 5373 8213
E-mail: raido@msl.ee

MTÜ Järva Arengu Partnerid ja Leader toetus

MTÜ Järva Arengupartnerid ja Leader toetusmeetme abil on MoobelSL OÜ-l 2020.a. teostatud projekt: “Puidutöötlemisseadmete soetamine.
Projekti raames soetati puidutöötlemis seade mis aitab toota kiiremini ja kvaliteetsemat mööblit. 

MTÜ Järva Arengupartnerid ja Leader toetusmeetme abil on MoobelSL OÜ-l 2018-2020.a. teostatud projekt: “Tootekataloogide koostamine”.
​Projektiga koostati tooteid tutvustavad kataloogid neljas erinevas keeles. Eesti ja Vene keelsed tootekataloogid Eesti turule ning Soome ja Inglise keelsed tootekataloogid eksportturu tarbeks. 

MTÜ Järva Arengupartnerid ja Leader toetusmeetme abil on MoobelSL OÜ-l 2016-2018.a. teostatud projekt: “Tootmishoone ümbritsemine piirdeaiaga, turvasüsteemide täiustamine”.
​Projektiga rajati ettevõtte kinnistu ümber piirdeaed ning kogu valduse ulatuses kaamerasüsteem, mis tagavad kõrge turvalisuse ettevõtte kogu varale. 

MTÜ Järva Arengupartnerid ja Leader toetusmeetme abil on MoobelSL OÜ-l 2016-2018.a. teostatud projekt: “Tootmishoone katusekatte vahetamine”.
Projekti raames eemaldati amortiseerunud eterniitkatus ja asendati uue asbestivaba eterniitkatusega. Mis tõstis ettevõtte taristu kvaliteeti ning on keskkonda säästev. Projekti tulemusel on loodud kvaliteetsem ja töötajasõbralikum taristu, keskkonnasõbralikum ümbruskond. Korralik katus on  olemasoleva põhivara kaitsefunktsiooniks niiskuse eemalehoidjana. 

error: Dont copy!!
Võta Meiega ühendust!

Kirjuta Meile oma soovidest ja leiame koos unikaalsed lahendused.